Nõva RMK laiendus

Valmimisaeg: oktoober 2012 – aprill 2013
Tööliik: Üldehitustööd, siseviimistlus, fassaad, avatäited, sanitaartehnilised tööd, välistrassid, vesi ja kanalisatsioon, ventilatsioon, küte, nõrkvool ja elekter.
Täiendav info: Hoone kahekorruseline lintvundamendil, puitkarkass hoone on soojustatud mineraalvillaga. Põrandate viimistluseks puitparkett, keraamilised plaadid, PVC kate. Seinte viimistluseks poolpunnlaudis peitsitult, keraamilised plaadid. Avade täideteks puituksed ja -aknad. Ahjuküte, põrandaküte ja õhksoojuspumbad.

Fra Mare Thalasso SPA hotellitubade renoveerimine

Valmimisaeg: mai 2013
Tööliik: Renoveerimis- ja sanitaartehnilised tööd.
Täiendav info: Renoveerimistöödeks põrandakatete ja avatäidete vahetus. Vannitubade keraamiliste plaatide lammutamine ja uute plaatide paigaldamine. Ripplagede vahetus. Sanitaartehniliste plaatide vahetus.

Rohuküla sadama katlamaja parapett

Valmimisaeg: mai 2013
Tööliik: Rekonstrueerimistööd
Täiendav info: parapeti ladumine fibo-plokiga, seinte katmine SBS kattega, parapeti pleki paigaldamine.

Fra Mare Thalasso SPA soola- ja aurusaun

Valmimisaeg: Juuni 2013
Tööliik: Lammutus- ja renoveerimistööd
Täiendav info: Sauna seinte ja põrandate lammutamine. Seinte ladumine ja istmete teostamine fibo plokiga. Osaline seinte soojustamine. Plokk pindade krohvimine. Viimistluspindadeks graniitkivi.

Noarootsi saunamaja

Valmimisaeg: Mai 2013 – August 2013
Tööliik: Üldehitustööd
Täiendav info: Kahekorruselise hoone vundamendi teostamine. Välis- ja siseseinte ladumine fibo plokkist. Katuse teostamine, katmine kiviprofiil katusekattega. Avatäideteks puitaknad ja –uksed. Põrandate valu.

Haapsalu Lasteaed päikesejänku

Valmimisaeg: August 2013
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: SBS katusekatete paigaldamine.

Märjamaa bussijaam

Valmimisaeg: August 2013 – November 2013
Tööliik: Üldehitustööd
Täiendav info: Ühekorruseline. Vundament ja sokkel raudbetoonist. Välis- ja siseseinad laotud fibo plokil. Katusekande konstruktsiooniks puittalad. Lamekatus soojustatud kõva mineraalvillaga, kaetud SBS katusekattega koos ülesviikudega, lisatarvikuteks katusekaevud soojustusega. Parapett kaetud plekiga. Fassaadikatteks värvitud tsementkiudplaat. Avatäideteks alumiiniumist aknad ja liuguksed. Põrandate viimistlemine sile betoonpind ja keraamilised plaadid. Seinte viimistluseks värv ja keraamilised plaadid. Laed kaetud kipsplaatidega metallkarkassil, viimistletud värviga. Elektritööd, sanitaartehnilised ja sisekanalisatsiooni tööd.