Fra Mare Thalasso SPA Hotelli fassaadi ja sokli Renoveerimistööd

Valmimisaeg: Jaanuar 2014 – Märts 2014
Tööliik: Renoveerimistööd.
Täiendav info: Fassaadi lammutamistööd koos soojustuse eemaldamisega. Seinte soojustamine. Fassaadi paigaldamine trapetsprofiilplekil Sokliseinte soojustamine ja katmine kivipuruga kaetud tsementlaasplaadiga.

Haapsalu Sadama 1, Eramu

Valmimisaeg: Jaanuar 2014 – Aprill 2014
Tööliik: Renoveerimistööd, üldehitustööd, siseviimistlus, sanitaartehnilised tööd.
Täiendav info: Vaheseinte ja lagede teostamine kipskarkassil. Põranda teostamine puittaladel kaetud OSB plaadiga, viimistluseks laminaatplaadiga, muudes ruumide kaetud keraamilised plaadiga. Paekivide ja palkseinte puhastamine ja viimistlemine. Puittreppide teostamine ja paigaldamine. Avatäidete paigaldamine. Sauna osade ehitamine, lavade teostamine. viimistlusega. Seinte viimistlemine, tapeedi ja värviga. Lagede viimistlemine värvi ja laudisega koos peitsimisega. Terasside teostamine. Fassaadi parandustööd koos

Nõva RMK

Valmimisaeg: Veebruar 2014 – Märts 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Lammutustööd, vana keraamiliste plaatide eemaldamine, betoonpõranda eemaldamine. Uue ava teostamine, lükandukse paigaldamine. Fibo plokkidest seinte ladumine, soojustamine, keraamiliste plaatidega viimistlemine. Põranda soojustamine, põranda valu, keraamiliste plaatidega katmine. Klotspõranda lahtiste osakeste tagasi liimimine, põranda lihvimine ja peitsimine. Varikatuste teostamine.

Läänemaa, Martna A ja O Toidupood

Valmimisaeg: Aprill 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Siseseinte ja –lagede parandus ja viimistlustööd. Puitfassaadi värvimistööd. Katusealuse krohvimine koos värvimisega. Vana põranda lammutamine ja PVC põranda paigaldamine.

Läänemaa, Haapsalu kaubamaja Apollo pood

Valmimisaeg: Juuli 2014 – August 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Olemasolevate kips- ja klaasseinte lammutamine. Vaheseinte ehitamine koos soojustamisega. Mdf-plaatide paigaldamine. Lükanduste paigaldus. Ventilatsiooni tööd. Viimistlustöödeks seinte ja lagede värvimine.

Haapsalu Kutsekooli ehitustööd

Valmimisaeg: Juuni 2014 – August 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Ettevalmistus ja lammutustööd. Niiskuskindlate ja tulekindlate uste paigaldamine, uste tihendite vahetus. Vannitubade ja wc-de ruumide värskendus (vuukide ja katkiste plaatide väljavahetus). Ruloode paigaldamine. Seinte plaatimine. Pvc põrandakatte paigaldamine. Ruumi siltide paigaldus.

Läänemaa, Haapsalu kaubamaja Euronicsi pood

Valmimisaeg: August 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Olemasoleva kipsseina lammutamine. Viimistlustöödeks seinte värvimine. Ripplae paigaldus.

Läänemaa, Risti koolimaja

Valmimisaeg: Aprill 2014 – Juuni 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Sokliseinte soojustamine. Fassaadi soojustamine.

Läänemaa, Eramu

Valmimisaeg: Juuni 2014 – September 2014
Tööliik: Renoveerimistööd
Täiendav info: Lammutustööd (fassaadi laudise eemaldamine). Avatäidete vahetus. Fassaadi tööd (soojustamine, tuuletõkkeplaadi paigaldus, täispunn välisvoodrilaua paigaldamine ja värvimine). Terrassi ehitus. Hoone rõdu teostamine. Kuuri ehitus.

Haapsalu Spordihoone

Valmimisaeg: Oktoober 2014 – Detsember 2015
Tööliik: Rekonstrueerimis- ja renoveerimistööd
Täiendav info: Olemasoleva fassaadi soojustamine, katmine fassaadiplaatidega, osaliselt krohvitud ja värvitud. Vihmaveesüsteemide paigaldamine. Lamekatuse ehitamine, koos soojustamise ja sisemise vihmavee äravooluga. Vaheseinte ja välisseinte soojustamine. Sisepindade ja lagede katmine kipsplaatidega. Põranda soojustamine, koos linoleum põrandakatte ja -liistude paigaldusega. Ripplagede paigaldamine.